Üretimi Sürekli Olarak Geliştirmek

Kariyer Danışmanlık, Türkiye’deki ilaç üreticilerine ileri teknoloji ekipmanlar temin eder. Deneyimli danışman ve proje müdürlerinden oluşan ekibimizle müşterilerimize tasarım, yapım, test, kurulum ve validasyon aşamalarında destek vererek ekipmanların her bir parçasının tam entegre bir çözüm çerçevesinde sunulmasını sağlamaktayız.

Üretimin sürekli olarak geliştirilmesi için çalışmalar yaparken, somut etkinlikler sunabilecek proses inovasyonlarını belirlemek için müşterilerle işbirliği yapmaktayız. En iyi proses ekipmanlarının inovatif tekniklerle birleştirildiği bu hizmet sayesinde, müşterilerimiz kalite, Ar–Ge ve imalat süreleri, üretim maliyetleri, kişisel güvenlik ve genel üretim sürdürülebilirliği konularında kayda değer iyileşmelere tanık olmaktadır.

İleri Teknoloji Proses Ekipmanı Temin Etmek

Lider teknoloji üreticileriyle ortak çalışmalar yapan Kariyer Danışmanlık, proses uygulamalarınızın her biri için en uygun ekipmanın belirlenmesine ve sunulmasına yardımcı olur. Dünyanın her yerinden en kaliteli proses ekipmanlarını bizzat seçerek, tartım, granülasyon, kurutma, tablet baskı ve kaplama konularında lider çözümler sunuyoruz. Baştan sona proses ekipmanı serimizi tamamlarken, kapalı transfer ekipmanı ve sızdırmaz valflerin lider üreticileriyle de ortak çalışıyoruz.

Proses Bilgisini & Deneyimini Paylaşmak

Müşterilerin üretimini geliştirmesine yardımcı olmak temel amacımızdır. Danışmanlığa dayalı yaklaşımımız, elde ettiğimiz deneyimleri paylaşmamızı mümkün kılarak müşterilerin yeni proses ekipmanlarının tasarım, yapım ve test aşamalarında gerektiği şekilde bilgilendirilmelerini sağlamaktadır. Ayrıca kurulum ve validasyon aşamalarında ve sonrasında destek ve eğitim vererek, müşterilerin üretim performansını korurken aynı zamanda en yeni üretim tekniklerinden faydalanmalarına yardımcı olmaktayız.

İnovatif Proses Çözümleri Sunmak

Lider ilaç üreticilerinin pek çoğuyla ortak çalışmalar yapan Kariyer Danışmanlık, Türkiye’de teknik olarak en ileri proses ekipmanlarının tanınmasına yardımcı olmuştur. Yeni kurulumlar arasında ileri teknoloji granülasyon, tablet baskı ve öğütme hatlarının yanı sıra Türkiye’nin en ileri sızdırmaz üretim ve geliştirme tesislerinden birinde kullanılan ekipmanlar da yer almaktadır.
Deneyimlerimizin ve dünyanın lider proses teknolojilerinin üretimi nasıl geliştirebileceğini öğrenmek için bugün bizi arayın.